Powered by: University of Bern
1977 yılında Balıkesir'de doğmuştur. 1995 yılında Tarım ve Orman Bakanlığında Veteriner Sağlık Teknikeri olarak başladığı meslek hayatına, Ege Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde Ziraat Mühendisi olarak devam etmektedir. 1994 yılında Şarkikaraağaç Veteriner Sağlık Meslek Lisesini başarı ile bitirdi. 2004 yılında Anadolu Üniversitesi Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans programını başarı ile bitirdi. 2019 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ziraat Fakültesinden başarı ile mezun oldu. Mesleki eğitimine Ege Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Yemler ve Hayvan Besleme Anabilim Dalı tezli yüksek lisans öğrencisi olarak devam etmektedir.